MIESZKANIA GOTOWE DO ODBIORU

Bloki mieszkalne przy ul. Czudeckiej w Rzeszowie

nr 1, 2, 3

Trzy budynki nr 1, 2, 3 przy ulicy Czudeckiej w Rzeszowie wykonane w technologii tradycyjnej: stropodach w odwróconym układzie warstw pokryty papą, stropy kondygnacji żelbetowe – wylewane, ściany zewnętrzne z pustaków ceramicznych, schody klatek schodowych i szyby windowe żelbetowe – wylewane, elewacja, docieplenie o grub. 18 cm styropian, stolarka okienna z szybami zespolonymi z trzema uszczelkami, płytki na balkonach z izolacją systemową, wentylacja mechaniczna wywiewna. W mieszkaniach ogrzewanie i ciepła woda dostarczane będzie z sieci cieplnej miejskiej MPEC.
Lokale mieszkalne w stanie wykończeniowym obejmującym: drzwi wejściowe antywłamaniowe, ścianki działowe, instalacje elektryczną, teletechniczną i videodomofonową, instalację wod-kan., instalację C.O. z grzejnikami z głowicami termostatycznymi, tynki cementowo-wapienne kat. III, wylewki, parapety wewnętrzne.

ul. Czudecka nr 2

Sprawdź dostępne mieszkania

ul. Czudecka nr 1

Sprawdź dostępne mieszkania

ul. Czudecka nr 3

Sprawdź dostępne mieszkania

ŁATWO NAS ZNALEŹĆ

Jeżeli są Państwo zainteresowani dodatkowymi informacjami na temat inwestycji, prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt telefoniczny lub mailowy.

ul. Czudecka 1, 2, 3
35-505 Rzeszów

Kontakt telefoniczny:
+48 795 501 011

Kontakt e-mail:
mieszkania @ karoliny.pl